Biała Szkoła 2022

Informacje odnośnie tegorocznego wyjazdu znajdują się na nowej stronie szkoły pod adresem: https://sp3.um.pulawy.pl/pl/oferta_edukacyjna/obozy-naukowe/biala-szkola

Biała Szkoła 2020

Informujemy, że szczęśliwie - cali i zdrowi wróciliśmy z wyjazdu narciarsko - snowboardowego Biała Szkoła 2020. Był to intensywny tydzień nauki i doskonalenia techniki jazdy na nartach i desce. Nie zabrakło wieczorków integracyjnych, gier i zabaw zręcznościowych, zawodów sportowych, jazdy na łyżwach po profesjonalnym torze przeznaczonym do jazdy szybkiej na lodzie oraz konkursu "Omnibus Ęgeniusz"
Uczestniczyliśmy w warsztatach Kodeks FIS (International Ski Federation), dzięki którym zapoznaliśmy z się z regułami obowiązującymi na stokach całego świata. Wysłuchaliśmy wykładu dotyczącego ratownictwa górskiego - dowiedzieliśmy się jak postępować w razie wypadku na stoku. Wieczorami relaksowaliśmy się w basenach termalnych. Naszym zmaganiom towarzyszył gość specjalny (mamy nadzieję, że dojrzycie go na zdjęciach)

Szczególne słowa uznania kierujemy do naszych ósmoklasistów: Karoliny, Michała, Michała, Mateusza i Jakuba, którzy przez trzy dni wstawali skoro świt, by od godziny 6 rano zmierzyć się z próbnym testem ósmoklasisty.

Biała Szkoła 2020

Najważniejsze informacje:

Termin:  24 lutego 2020 – 29 lutego 2020
Koszt:  750 zł
Noclegi: Biały Dunajec, Pensjonat „Kominek” (http://www.noclegikominek.pl/), ośrodek posiada oświetlony wyciąg narciarski www.toko-land.wczasywpolsce.pl
Wpłat dokonujemy na konto Rady Rodziców SP 3 (imię i nazwisko uczestnika, z dopiskiem Biała Szkoła)  na rachunek bankowy GETIN Noble Bank nr 04 1560 1195 2339 2881 6000 0001
1 grudnia 2019r. - termin wpłaty drugiej raty
Zebranie dotyczące wyjazdu odbędzie się w styczniu/lutym 2020r

Opiekunowie:
Aneta Kozak, Sabina Poświatowska, Radosław Poświatowski

Biała Szkoła 2019

Bonus od uczestników - Biała Szkoła 2019

Biała Szkoła 2018

Biała Szkoła 2017

Biała Szkoła 2016

Mamy dla Was specjalny komunikat z Białej Szkoły.
NIE WRACAMY!!! Film

Biała szkoła