serduszkoWolontariat

„Ludzie postępują nierozumnie, nielogicznie i samolubnie – kochaj ich mimo wszystko.
Jeśli czynisz dobro, oskarżą Cię o egocentryzm – czyń dobro mimo wszystko.
Jeśli odnosisz sukcesy, zyskujesz fałszywych przyjaciół i prawdziwych wrogów - odnoś sukcesy mimo wszystko.
To, co budujesz latami, może runąć w ciągu jednej nocy – buduj mimo wszystko.
Ludzie w gruncie rzeczy potrzebują Twojej pomocy, mogą Cię jednak zaatakować, gdy im pomagasz – pomagaj mimo wszystko.
Dając światu najlepsze, co posiadasz, otrzymujesz ciosy – dawaj światu najlepsze, co posiadasz, mimo wszystko.”
(Tekst wyryto na ścianie jednego z przytułków prowadzonych przez Matkę Teresę w Kalkucie.)

-Chcesz wiedzieć więcej?

Artur Lewkowicz – pedagog, Trener Zastępowania Agresji i Umiejętności Społecznych, pracownik Centrum Terapii i Diagnozy Inicjatywa.
Wolontariusz w SP3 od roku szkolnego 2018/2019.
Wraz z nauczycielem naszej szkoły Joanną Lewkowicz prowadzi Treningi Zastępowania Agresji.

XI Charytatywny Turniej Tenisa Stołowego 17.01.2019r.

Gramy-Pomagamy w Szkole Podstawowej nr 3 15.01.2018r.

Wielka Pingpongowa Orkiestra zagrała w Szkole Podstawowej nr 3 po raz dziewiąty!!! 11.01.2016r.

Wielka Pingpongowa Orkiestra 2015 w Szkole Podstawowej nr 3 11.01.2015r.

Wielka Pingpongowa Orkiestra w Szkole Podstawowej nr 3 12.01.2014r