1
2
3

Nauczyciel z naszej szkoły wicemistrzem Polski!!!

W dniach 4-6.X.2013 w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrano XXIII Mistrzostwa Polski Pracowników Oświaty w tenisie stołowym. W kategorii nauczycieli do 40 lat drugie miejsce wywalczył nauczyciel wychowania fizycznego naszej szkoły – Radosław Poświatowski.
Medal wywalczyłem dosyć nieoczekiwanie, ale w pełni zasłużenie – w pokonanym polu pozostawiłem min. zawodników, którzy rok wcześniej  zdobyli brązowy i  srebrny medal.
Warto dodać, że nauczycielka informatyki i wychowania fizycznego naszej szkoły Sabina Poświatowska jest aktualną wicemistrzynią województwa lubelskiego pracowników oświaty w tenisie stołowym w kategorii kobiet do lat 35. Tytuł zdobyła na zawodach rozegranych w Kocudzy .
Dając dobry przykład własną postawą rodzeństwo Poświatowskich zachęca i zaprasza uczniów naszej szkoły na treningi tenisa stołowego, które dzięki współpracy szkoły z klubem MKS PUŁAWY będą odbywać się we wtorki i piątki na naszej sali gimnastycznej. Szczegółowe  informacje u nauczycieli WF lub bezpośrednio u prowadzącego zajęcia pod numerem 693356390.