20 października 2013 roku w Puławskim Ośrodku Kultury ,,Dom  Chemika‘’ odbył się koncert laureatów i wręczenie nagród laureatom wszystkich konkursów w ramach XIII Dnia Papieskiego w Puławach. Zespół YAPA uczestniczył w V Przeglądzie Pieśni i Piosenki Religijnej ,,Śpiewajmy Ojcu Świętemu‘’ w dniu 11 października br. podczas którego wykonał utwór pt.: ,,Godzien, o godzien‘’. Jako solistka zaprezentowała się Wiktoria Poduch z kl. V a z pieśnią pt.: ,,List do Boga’’. Wykonanie tych utworów zostało entuzjastycznie odebrane przez widownię. Również jury wysoko oceniło występy uczniów z naszej szkoły. Wiktoria Poduch otrzymała dyplom laureata i III nagrodę w kategorii soliści – szkoły podstawowe, a zespół YAPA dyplom laureata i wyróżnienie w kategorii zespoły wokalne –szkoły podstawowe.
Serdecznie gratuluję wszystkim uczniom uczęszczającym na zajęcia zespołu wokalnego YAPA  jednocześnie życząc dalszych sukcesów.

Opiekun zespołu Paweł Abramek

Sukces zespołu YAPA podczas Przeglądu Pieśni i Piosenki Religijnej ,,Śpiewajmy Ojcu Świętemu’’