0
1
2
3

Drugie miejsce chłopców i czwarte dziewcząt w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych! Dnia 29.09.2022 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Puławskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W kategorii chłopców klas 6 i 5, nasza reprezentacja szkoły w składzie: Adrian Szafrański, Igor Celej, Piotr Sulęta, Stanisław Grabowski, Krzysztof Kalbarczyk, Ksawery Sońta, Eryk Jasik i Szymon Cyman, wywalczyła 2 miejsce i została Wicemistrzem Powiatu Puławskiego oraz awansowała do następnego etapu czyli zawodów rejonowych, które odbędą się 13.10.2022 r. w Leszkowicach. Reprezentacja dziewcząt klas 5 i 6 naszej szkoły w składzie: Karina Figura, Lilianna Kulińska, Matylda Kwiatek, Zuzanna Solipiwko, Julia Przewłoka, Dominika Skowyra, Maria Sykut, zajęła miejsce tuż za podium czyli 4. Reprezentacja dziewcząt składała się głównie z zawodniczek klas 5, poza jedną. Za rok będzie lepiej. Opiekunami zespołów byli nauczyciele w-f, Wojciech Jastrzębski i Radosław Poświatowski. Gratulujemy sukcesu i życzymy reprezentacji chłopców, awansu do finału wojewódzkiego.